Filmy

Na YouTube jest mnóstwo filmów na temat weganizmu i zdrowego odżywiania. Niektóre są bardzo szokujące, inne chwytające za serce, jednak najprzystępniejsze i najbardziej naładowane informacjami filmy przedstawiam na dole.101 Reasons to Go Vegan, Animal Rights Foundation of Florida

Sympatyczny facet w prosty sposób wyjaśnia, że spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego jest nienaturalne i wydaje nam się niezbędne tylko i wyłącznie ze względu na wieloletnie przyzwyczajenia. Rzeczowo, prosto, momentami nawet zabawnie.

 


Alkoholowy Terror, prof. Żdanow

W bardzo specyficzny sposób wytłumaczony wpływ alkoholu na organizm człowieka. Facet mówi o poważnych rzeczach, ale momentami tu również jest śmiesznie. Film jest długi, ale w sieci krąży wersja 20-minutowa, która jest wycinkiem najważniejszego fragmentu wykładu, jeśli nie masz wolnych dwóch godzin z krótszej wersji też wiele wyniesiesz.Gary Yourofsky, Inspirujący wykład, który może zmienić twoje życie

Główny bohater tego wideo jest znanym aktywistą działającym na rzecz zwierząt. On również przekonuje jak destrukcyjny dla zwierząt, świata i ludzi jest przemysł zajmujący się produkcją i przetwórstwem artykułów mięsnych i mleczarskich. Jego styl jest nieco bardziej agresywny niż pana na pierwszym filmie, ale i tu nie brak akcentów humorystycznych.


Zamiast kolejnego odcinka serialu, który nic nie wnosi do mojego życia lubię oglądać tego typu filmy i Was również do tego zachęcam, ponieważ budują one świadomość na temat otaczających nas procesów, nie tylko dotyczących zwierząt i żywności.

Jeśli masz więcej pytań, napisz na adres e-mail weganizmbezglutenowy@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz